i informacja130x130Szanowni Państwo, informujemy, że od grudnia 2023 r. wpłaty należności za posiłki będą rozliczane za pomocą indywidualnych kont. Dla każdego ucznia, który korzysta z posiłków na stołówce szkolnej, został wygenerowany wirtualny rachunek bankowy na który należy uiszczać opłaty. 30 listopada zostaną rozesłane do Państwa wiadomości e-mail w sprawie płatności za grudzień 2023 r., które będą zawierały informację o nowym rachunku bankowym. Prosimy o przesłanie podanej kwoty do zapłaty (łącznie z odsetkami, jeżeli takowe są naliczone) na wskazany w e-mailu rachunek bankowy. W razie pytań prosimy o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.