i informacja130x130Szanowni Państwo,
już w niedzielę (3 września) na Stadionie Olimpijskim odbędzie się sportowe rozpoczęcie roku szkolnego. Wydarzenie ma na celu popularyzację aktywnego spędzania wolnego czasu i kultury fizycznej wśród uczniów wrocławskich szkół i ich rodziców.
Na płycie stadionu zaprezentują się jedne z największych klubów sportowych w mieście, które posiadają ofertę skierowaną do młodzieży:

  • na scenie głównej każdy klub sportowy w wyznaczonym czasie będzie mógł zaprezentować umiejętności swoich podopiecznych,
  • zostanie przygotowana specjalna strefa, na której kluby będą mogły opowiedzieć zainteresowanym o swoich dyscyplinach sportowych, oprócz tego przygotują ciekawe gry i zabawy dla uczestników wydarzenia.

Impreza potrwa od godz. 12:00 do 15:00 na płycie Stadionu Olimpijskiego (wejście od Pergoli). Wstęp wolny dla wszystkich.
Na Stadionie Olimpijskim pojawi się również MPWiK z kranówką – chłodną, pełną minerałów i zdecydowanie bardziej ekologiczną niż woda butelkowana. Warto zabrać ze sobą bidony czy butelki wielokrotnego użytku i uzupełniać je bezpłatnie wodą od MPWiK Wrocław!
Szczegóły:
https://www.wroclaw.pl/dla-mieszkanca/sportowe-rozpoczenie-roku-szkolnego-na-stadionie-olimpijskim-3-wrzesnia
https://www.wroclaw.pl/go/wydarzenia/rozrywka/1368615-sportowe-rozpoczecie-roku-szkolnego