Komunikat DyrektoraSzanowni Rodzice,
Z uwagi na zdecydowany wzrost zakażeń koronawirusem COVID-19 i utrzymującym się na bardzo wysokim poziomie wskaźniku zgonów w Polsce w ostatnich dniach (środa: 29.978 zakażeń, 572 zgonów, woj. dolnośląskie: 2328 zakażeń; czwartek: 34.151 zakażeń, 520 zgonów, woj. dolnośląskie: 2680 zakażeń; piątek: 35.143 zakażeń, 443 zgonów, woj. dolnośląskie: 2876 zakażeń) i ogłoszone przez rząd dodatkowych ograniczeń związanych z sytuacją pandemiczną w Polsce, m.in. ograniczenie funkcjonowania przedszkoli, żłobków, nie jest możliwe wprowadzenie indywidualnych zajęć rewalidacyjnych na terenie szkoły od 29.03.2021 roku, nad czym ubolewam, gdyż zgodnie z informacją zawartą w stanowisku dyrektora szkoły z dnia 19 marca 2021 roku, został już opracowany plan indywidualnych zajęć rewalidacyjnych, na podstawie Państwa zgłoszeń.

Z przedstawionych powyżej danych wynika, że sytuacja epidemiczna w Polsce jest niezmiernie poważna i nie wiadomo jak długo potrwa. Niestety nie można tego przewidzieć. Nie mniej jednak zapewniam Państwa, że cały czas na bieżąco będę monitorowała dane dotyczące liczby zakażeń oraz zapoznawała się z decyzjami rządu w tej sprawie i jak tylko pojawią się możliwości powrotu dzieci do szkoły, będę to chciała uczynić jak najszybciej.

Ograniczenia funkcjonowania oddziałów przedszkolnych w kraju, w okresie od 29.03.2021 roku do 11.03.2021 roku nie dotyczą szkoły specjalnej, przy czym informuję, że stołówka szkolna w tym czasie nie będzie funkcjonować.

Lidia Kuźniar - dyrektor Zespołu Szkół nr 21