Sportowcy na podium10 października 2020 roku uczniowie SP 116 z klasy 1a: WOJTEK, JANEK, KUBA, z klasy 0a: ALAN, z klasy 2a: MARTA brali udział w zawodach: III Dolnośląskim Dniu Młodych Sportowców Olimpiad Specjalnych oraz w I Dolnośląskim Mityngu Kolarskim Olimpiad Specjalnych we Wrocławiu. Imprezy sportowe odbyły się na Stadionie Wrocław - każdy zawodnik zdobył po dwa złote medale!!! GRATULUJEMY, JESTEŚMY DUMNI Z WASZYCH OSIĄGNIĘĆ :)

Uczniowie SP 116 trenują systematycznie w Klubie Młodzi Sportowcy Wrocław Olimpiady Specjalne Dolnośląskie realizując Program Młodzi Sportowcy. Ponadto w szkole biorą aktywny udział w kole sportowym i projekcie "Mogę więcej...", w treningach aktywności ruchowej pod okiem rehabilitanta, oligofrenopedagoga i nauczyciela wychowania fizycznego.

Zapraszamy do obejrzenia na Facebooku Olimpiady Specjalne Dolnośląskie - Młodzi Sportowcy filmu z tego wspaniałego wydarzenia!